NOVOLETNI SEJEM OŠ LESCE

V sredo, 13. decembra, se je na naši šoli odvijal pravi novoletni sejem. Kulturni program so popestrili: otroški pevski zbor pod vodstvom učiteljic Katarine Rauh in Melite Čušin, mladinski pevski zbor pod vodstvom učiteljice Tanje Leben, folklorna skupina pod vodstvom učiteljev Tomaža Eržena in Vida Grašiča ter gledališki krožek pod vodstvom učiteljice Mateje Verčič.

Šolska avla je pokala po šivih, prav tako tudi glavni šolski hodnik, kjer se je po kulturnem programu dogajal sejem. Razredi predmetne stopnje so predstavili svoja umetniška dela in izdelke, za praznično vzdušje je poskrbela božična glasba in poseben Rudolfov bar, kjer ste si lahko postregli s palačinkami in čajem.

V šolski sklad ste obiskovalci sejma v zameno za izdelke učencev in učenk darovali 2.305,83 €.

Najlepša hvala vsem za obisk in podporo ter vse dobro v letu 2024.

Kolektiv OŠ Lesce