Erasmus+ srečanje na daljavo

V letošnjem šolskem letu nadaljujemo z izvajanjem mednarodnega Erasmus+ projekta v katerem sodelujemo s srednjo šolo iz Estonije, Italije, Turčije in Hrvaške – Z veščinami 21. stoletja do uspešne službe in življenja.

Veliko aktivnosti je zaradi situacije s Covid 19 okrnjenih, še posebej potovanja. Srečanja šol v Požegi se žal nismo mogli udeležiti. Smo se pa pridružili sodelujočim šolam na daljavo.

Učenci 9. razreda so pripravili predstavitev šole, sebe in kraja ter pokazali predstavitveni video šole, ki smo ga posneli v okviru krožka. Pri aktivnostih med drugim spodbujamo sodelovanje, kreativnost in reševanje problemov. Tia, Neža, Nika, Jerca, Anže, Mark in Gaber so nas predstavili v tekoči angleščini ter z veliko mero samozavesti. Bravo!

Upamo, da se bodo imeli priložnost izkazati tudi v živo. Naslednje srečanje je v Istanbulu v mesecu januarju.

Mentorji Barbara Bajželj, Nik Hlade in Petra Šmit

Projekt je financiran s strani EU.