Erasmus+ in pridobivanje veščin

Ker nam žal Covid-19 že kar nekaj časa onemogoča potovanja v okviru mednarodnega projekta Erasmus+, smo se primorani znajti drugače. Učenci so se tako srečali preko Zooma, v katerem so sodelovale naše partnerske šole iz Italije, Estonije, Turčije in Hrvaške.

Našo šolo in državo sta predstavili učenki 9. b, Evelin in Pia. Eden izmed ciljev našega projekta je pridobivanje veščin za življenje in delo v 21. stoletju. Zato sta učenki vse pripravili in izvedli popolnoma samostojno. Čestitke za uspešno predstavitev!

Projekt bomo podaljšali v naslednje šolsko leto, močno pa tudi upamo, da nam bo uspelo izpeljati kakšen obisk partnerskih šol.

Ker se devetošolci letos žal poslavljajo, vabimo nove člane (letošnji 8. razred), ki bi se nam radi pridružili ter pridobili nova poznanstva in zanimive izkušnje.

Petra Šmit, vodja projekta