Obvestilo o nadaljevanju pouka na daljavo in spremembi ocenjevanja

.
Spoštovani starši,

pouk bo v tednu od 30. 11. do 4. 12. za vse učence še vedno potekal na daljavo.

Šolski prag naj bi najprej prestopili učenci od 1. do 3. razreda, in sicer predvidoma 7. 12. 2020. To seveda velja ob izboljšanju trenutnega epidemiološkega stanja.

Ministrica je s sklepom določila, da pouk v tem šolskem letu izvedemo samo v enem redovalnem obdobju, ki traja od 1. 9. 2020 do 24. 6. 2021 oz. do 15. 6. za 9. razred. Skladno s tem sklepom je spremenjeno tudi ocenjevanje, in sicer tako, da morajo učenci pri posameznem predmetu dobiti tudi manj ocen. Število ocen je odvisno od števila ur posameznega predmeta po predmetniku. Več si lahko preberete iz sklepa, ki ga prilagam.

Iskrena hvala za potrpežljivost, odzivnost in pomoč. Zavedamo se, da del bremena pade tudi na vaša ramena, še posebej pri mlajših učencih. Brez vaše pomoči nam ne bi uspelo.

Ostanite zdravi in optimistični, tudi ta virus bo enkrat minil in … skupaj zmoremo več in bolje.

Lepo vas pozdravljam.
Emilija Kavčič