Projekt Za moj kraj

Spoštovane krajanke in krajani KS Lesce,

Občina Radovljica je v okviru participativnega proračuna pozvala občane, da glasujejo in s tem izberejo projekte, ki se bodo financirali iz občinskega proračuna. Projekte so predlagali posamezniki ali skupine občanov.

Za območje krajevne skupnosti Lesce (območje 2 – glasujejo lahko krajanke in krajani iz KS Lesce) je prijavljen tudi naslednji projekt pri osnovni šoli v Lescah:

SENČENJE PESKOVNIKA
Predlagateljica: EMILIJA KAVČIČ
Sopredlagatelji: Peter Kavčič, Saša Avsenik Pisek, Helena Cilenšek, Nataša Planinšek

Opis projekta: Šolsko igrišče pri OŠ F. S. Finžgarja Lesce se dograjuje več let, v zadnjih letih je bilo za senčenje preizkušenih več različnih senčil, ob peskovniku je zasajena japonska češnja. Vse izvedeno pa ne zadostuje, da bi bila igra otrok ob močnem soncu dovolj varna. Zato se predlaga montaža dveh senčnih jader, ki bosta nudili ustrezno zaščito pred soncem najmlajšim.

Vabimo vas, da z glasovanjem podprete ta projekt. Za glasovanje ste po pošt prejeli vabilo in posebno kodo. Glasujete lahko na več načinov:

• na spletni strani Občine Radovljica: www.radovljica.si (od 9. 11. 2020 do 13. 11. 2020),
  • v prostorih Občine Radovljica od 9. 11. do 13. 11. 2020 v poslovne času občine ali
  • v prostorih KS Lesce (Alpska cesta 58, Lesce) v ponedeljek, 9. 11. 2020, od 7. do 15. ure.

Hvala za vašo podporo,

Emilija Kavčič, ravnateljica