V Planici navijali za naše ‘orle’

Kot vsako leto smo se tudi letos odzvali na prijazno povabilo Zavarovalnice Triglav. V četrtek, 22. marca,  je osem četrtošolcev naše šole z učiteljico Marjo odšlo v sončno Planico na ogled uradnega treninga in kvalifikacij. Kljub polurni zamudi avtobusa nas ni minilo navijaško razpoloženje. Na avtobusu smo vsi dobili sivo modre kape. V Planici smo si v šotoru Zavarovalnice Triglav privoščili toplo malico, na prizorišču pa smo se stisnili k maskoti zavarovalnice, kužu Paziju. Spremljali smo skoke in še posebno navijali za naše “ORLE”. Po kvalifikaciji so na oder VALA202 prišli vsi slovenski skakalci, sledil pa je zabavni program  s skupino BQL. Na koncu smo si gledali še stojnice in si  privoščili dober sladoled. Nekoliko utrujeni, a zelo zadovoljni smo se vrnili domov. Hvala Zavarovalnici Triglav, da nam vsako leto omogoči takšen izlet.