Zimska šola v naravi – Vojsko, 4. a, b – 1., 2., 3. dan

16. januar 2019

Sredin večer smo zaključili z aktivno miselno igro, pri kateri smo lahko divjali po celem CŠOD-ju.

Sredino dopoldne smo se razdelili v dve skupini, ampak brez skrbi, saj bomo vsi počeli vse. Medtem ko smo nekateri pripravljali žlikrofe za kosilo, so se drugi učili o elektriki.

Po kosilu pa bomo energijo pokurili na smučišču.

15. januar 2019

Danes nas cel dan čaka alpsko smučanje. Sonček nas radodarno obsipava s toplimi žarki.

14. januar 2019

Po večerji smo že prvi dan odpravili raziskovat okolico kar z lučkami, spremljalo pa nas je celo nekaj sneženja. Ogledali smo si zvezde in večer zaključili s štafetnimi igrami v telovadnici.

Učenci 4. a in b razreda smo danes pričeli s šolo v naravi. Na poti smo se ustavili v Idriji in si ogledali muzej živega srebra. Sledi kosilo, po kosilu pa že prvo smučanje. Veselimo se novih dogodivščin in vas vse lepo pozdravljamo.