Brezplačna spletna predavanja za starše in učence, pomoč za učinkovitejše učenje.

Ko bi le lahko zvečer položili knjigo pod vzglavnik, do jutra pa bi imeli vse znanje iz knjige že v glavi.

Žal ni tako preprosto, a naj vas razveselimo s super novičko. Poznamo bližnjice do učinkovitejšega učenja! No, pozna jih strokovnjakinja Petra Cvek, ki vam jih bo zaupala na mini seriji brezplačnih spletnih predavanj za starše in učence.

Pridružite se nam!
STARŠI, MOJSTRI PODPORE PRI UČENJUBrezplačno spletno predavanje za STARŠEČetrtek, 13. april, ob 18. uriSvet okrog sebe zaznavamo prek petih čutil: vida, sluha, vonja, okusa in dotika. Skladno s tem ločimo tri stile zaznavanja: vizualni, avditorni in kinestetični. Vsak od nas ima svoj edinstven stil zaznavanja, ki ga uporablja pri učenju in reševanju problemov. Zato je pomembno prepoznati stil, ki ga najpogosteje uporablja naš otrok, saj mu tako lahko pomagamo pri izboljšanju učenja.Na spletnem predavanju bomo skupaj:spoznavali stile zaznavanja inučne stile po modelu VAKter ugotavljali, kako prepoznati učni stil otroka in ga podpreti pri učinkovitejšem učenju.
Želim podpreti svojega otroka pri učenju! | PRIJAVA
SKRIVNE TEHNIKE, KI MI POMAGAJO DO BOLJŠIH OCENBrezplačno spletno predavanje za UČENCE in DIJAKEČetrtek, 20. april, ob 18. uriZakaj se nam učenje nekaterih stvari zdi težko in kako to, da si nekatere informacije težje zapomnimo? Odgovor se lahko skriva tudi v naši podzavesti. Če jo znamo pravilno uporabiti, je ta lahko naš velik zaveznik pri učenju. Obstajajo številni načini, s katerimi si lahko pomagamo izboljšati svoj učni proces: afirmacije, vizualizacija in tehnike NLP. Nekaj teh bomo spoznali na webinarju.Na spletnem predavanju bomo skupaj spoznavali:kako vzorci razmišljanja vplivajo na učenje,kako svoj negativni notranji glas spremeniti v pozitivnega,uporabo afirmacij in vizualizacij pri učenju,uporabo tehnik NLP za hitrejše pomnjenje.
Želim spoznati tehnike za lažje učenje! | PRIJAVA
Tudi tehnika Krog odličnosti, o kateri smo govorili v podkastu, je zelo uporabna pri učenju, predvsem pri krepitvi občutka, da zmoremo.

Poslušajte podkast od 37. minute dalje in jo spoznajte že danes!
[ POSLUŠAJTE PODKAST ]
Več o predavateljici si lahko preberete TUKAJ