Peš v šolo in na športni dan

Petek, 18. 9. 2020, je bil dan brez avtomobila. Iz postaj Starulč, Krpin, Poljče in Zapuže, smo se učenci skupaj z učiteljicami v šolo odpravili peš. Nekateri  učenci so se pripeljali s skirojem in rolko. Največ učencev je prišlo iz Zapuž. V Poljčah se je učencem pridružil tudi župan občine Radovljice. To jutro je bilo posebno tudi zato, ker smo se že navsezgodaj zjutraj zmigali in klepetali s tistimi učenci, s katerimi po navadi ne.

Ko smo prišli v šolo, smo vzeli malico in se razdelili po razredih.

Prvi in drugi razredi so šli do Rodin po cesarski cesti, tretji razredi so šli čez Rodine na Sv. Peter, četrti in peti razredi pa so se odpravili proti Smokuškemu vrhu. Mislili smo, da bo sončno, ampak je bila megla in malo je rosilo. Zaradi vremena je bil za nekatere učence pohod po gozdu malce srhljiv. S pohoda smo se vrnili prijetno utrujeni in lačni. Še dobro, da sta nas kuharici pričakali z dobrim kosilom. Imeli smo se zelo lepo, ampak nas je slabo vreme malo razočaralo.

učenci novinarskega krožka PŠ Begunje